A6 .: ATLANTIS - reality, s.r.o.
Reality, nemovitosti, celk. nabídka na našem webu - denní aktualizace. Kompl. realitní služby - prodej i pronájem. Zaměření na Prahu 6, centrum a okolí. Na trhu již od roku 1999.
PU ~MeM Meduna~ Vlajkove stozary
Nabidka, montaz a prodej STOZARU pro umisteni loga, reklamy, oznaceni sidla, otviraci doby, ...
A1 1. DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ PO INTERNETU
k daním z příjmů fyzických osob daňovým poradcem společnosti WERTHEIM
A3 1.A-AGENTURA STĚHOVÁNÍ
www.1a-agentura.com Stěhovácí firma. Profesionální stěhovací servis.Levně stěhování - stěhování bytu, stěhování firem, stěhování starožitností, stěhování trezoru, stěhování kanceláře, drobne stěhováné nábytku, stěhování
A3 1.Dopravní – stěhování
Absolutně nejlevnější stěhování bytů, RD, kanceláří, skladů. Profesionální kompletní služby - stěhování, vyklízení, odvoz odpadu.
HB 1.STAVEBNINY SVINNÝ
Nejlevnější dodávky stavebního materiálu s dopravou zdarma po celé ČR. Zajistíme montáž včetně DPH 5%. Vypracujeme zdarma cenovou skvělou nabídku. Prodáváme: Cembrit, Velux, KM Beta, Bramac, Tondach, Porotherm, Latherm
A4 1.Stěhování - kompletní stěhovací služby pro firmy a domácností.
Profesionální stěhovací servis pro malé a velké firmy a pro soukromé osoby. Stěhování mezinárodní, Praha a ČR. Nezávazné vypracování cenové nabídky. Stěhování od jednoho předmětu až po celý podník. Stěhování "na klíč".
UL 2000 On-Line s.r.o.
Internetové prezentace, stránky, servery a obchody, shop - web - hosting, domény, komplexní internetové služby.
BN 4kids - hračky a hry
Internetový obchod - hračky a hry 63 značek ve 200 odděleních. Znáte z TV, panenky, plyšáci, auta, vláčky, stavebnice, dřevěné hračky, puzzle, společenské hry, škola hrou, multimédia, elektronika, malí řidiči a další.
KM 4V1 Bazar-zastavárna
Výkup a prodej nového i použitého zboží. Provoz zastaváren. Široká nabídka el.schémat a návodů pro různé spotřebiče.
A5 A - STĚHOVÁNÍ
Kompletní stěhovací servis, Stěhujjeme - byty,kanceláře,trezory,pojištění,balící služba s dodáním kartonů a obalového materiálu, Zapůjčení kartonových krabic zdarma
BO A B H Design Aleš Brychta
Plovoucí podlahy,Korkové podlahy,Laminátové podlahy,Dřevěné podlahy,Fertig parkety,Interiérové dveře,Posuvné dveře,Celoskleněné dveře,Celodřevěné samonosné schodiště,Montované schodiště,Obklad betonového schodiště.
BM A PROFES
Personální poradenství, personální audity, zprostředkování zaměstnání, vyhledávání pracovníků, školící a výcvikové programy
A1 A stone s.r.o
reklamní a produkční agentura, divadelní a Tv produkce, reklamní služby, zajišťování umělců, rauty, večírky, akce na klíč
BM A.M.O.S. DESIGN s.r.o.
nábytek , svítidla, interiéry, corian
A1 A.R.C.O.S. travel
Incomingová cestovní kancelář a programové centrum. Zajištění ubytování v Praze a celé ČR. Organizace firemních akcí (semináře, školení, teambuilding) a další služby.
OV A.S.ALFA, spol. s r.o.
Autorizovaný prodejce vozů SUZUKI, dětských elektromobilů, zajišťování leasingu a pojištění na veškerá motorová vozidla
MO AA PRACOVNÍ ZDRAVÍ A BEZPEČNOST s.r.o.
Inspekční, školící a poradenské služby v oboru pracovního zdraví a bezpečnosti, hodnocení pracovních rizik, odborně způsobilé a certifikované osoby, systémy řízení pracovního zdraví a bezpečnosti atd.
A8 AAA - ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA, spol. s r.o.
Máte rozbité okno, nebo vysklené dveře? Bude potřeba sklenář. Obraťte se na nás. Sklenářské práce provádějí zkušení sklenáři s několikaletou praxí v oboru.
BM AA-Z Stěhování a vyklízení objektů Soukop + Autodoprava
stěhování a vyklízení objektů po ČR i po zahraničí. Přeprava zařízení do 24 tun. Autodoprava. Slevy 10 % - důchodci, ZTP a ZTP+P, množstevní. Do 30 km od Brna neučtujeme kilometry. Bez příplatků za víkend a svátek.
A1 Aba, s.r.o.
Reklamní agentura, reklamní a dárkové předměty - tailor made, katalogový prodej, full service
KM abala.eu stroje obaly folie s. r. o.
Balící a potravinářské stroje, dávkovací, plnící a počítací technika, skupinové balení, aseptické, krájení, servis, montáž a údržba strojů, skladová automatizace a manipulace, sanitace, metaldetektory, klimatizace
HO ABP ubytovna Elektrárny Hodonín
Ubytovací služby v městě Hodonín,kapacita 62 lůžek ve 2 a 3 lůžk.pokojích,na patře kuchyňky,v blízkosti centra města - 5 min.
BK Abras projektový ateliér s.r.o., Blansko
Projektová a inženýrská činnost ve stavebnictví. Projekty RD, objektů bytové, občanské a průmyslové výstavby a inženýrských sítí. Architektura, interiéry.
BM ACC, s.r.o.
Apple Computer Centrum
A5 ACCOMZONE- Praha - ubytování
Nabízíme levné ubytování nedaleko stanice metra Anděl,vhodné pro skupiny mladých sportovců,studentů a turistů. K dispozici je kuchyňka,TV,internet,terasa,prodej nápojů,pro skupiny snídaně,parkování zdarma v objektu.
A5 Accord, spol. s r.o.
Ekonomický software, výroba a prodej. Vedení účetnictví.
VS ADA-Electronics
Distributor polygrafických strojů DUPLO, prodej a servis registračních pokladen Sharp, kopírek Sharp, prodej spotřebních materiálů Sharp, Minolta, Mita, Toshiba a jiné, prodej PC, herní konzole SONY včetně her
A6 ADAO Praha, spol. s r.o.
Výroba a prodej garážových vrat výklopných, sekčních, rolovacích, dvoukřídlých. Výroba vjezdových bran otočných a posuvných. Prodej automatických otvíračů vrat a bran. Výroba plastových plotů. Dodávky parkovacích systémů
UL ADLER Czech, s.r.o.
Výrobce a importér textilu značky ADLER pro reklamní potisk a výšivku pro region České republiky a Slovenska. Dodáváme tiskárnám a reklamním agenturám a maloobchodníkům. Obchodujte s námi ON-LINE po internetu.
A1 ADUT splo. s r.o.
Realitní kancelář, stavby na klíč, oceňování nemovitostí, odhady, project managment, zastupování investorů při výstavbě, poradenství.
KD Advokátní kancelář JUDr. Josef Holub
Advokátní kancelář nabízí komplexní právní služby ve všech právních oblastech. Advokátní kancelář zastupuje své klienty jak ve sporné, tak v nesporné agendě.
A1 Advokátní kancelář Mgr. Vladimír Hyský
Poskytujeme komplexní právní služby se speciálním zaměřením na bytové právo pro společenství vlastníků jednotek, bytová družstva i nájemce.
BM AEF s.r.o.
Firma se zabývá prodejem a aplikacemi frekvenčních měničů a programovatelných automatů HITACHI a softstartérů fy Solcon.
PE AFKcomputers
Prodej SW, HW, tvorba internetových prezentací, záruční a poz. servis, reklamní činnost, potisky předmětů, poradenství v oblasti IT, prodej na splátky
JC AG info
software - zejména zemědělství
OV AGADOS spol. s r.o.
Výroba a prodej přívěsů za osobní a nákladní automobily,jednonápravové,dvounápravové,brzděné a nebrzděné,o celkové hmotnosti 300 - 3 500 kg,1,1 - 2,47 m šířky ložné plochy a 1,47 - 9,8 m délky ložné plochy- valníky,skříně,prodejní stánky,přepravníky aut,
RO Agentura AM art, s.r.o.
Reklamní Full service.
BM Agentura ATLAS - překladatelské služby
Překladání a tlumočení - evropské jazyky. Krátké dodací termíny, vysoká kvalita.
A6 Agentura CREO
Creo nabízí komplexní servis v oblasti PR a marketingu,odborné konzultace a poradenství pro rekl. a mark.,krizovou komunikaci,průzkumy trhu,monitoring tisku a zpracování z oblasti ekonomiky a trhu,podporu prodeje.
HK Agentura EUROPE PRO - překlady a tlumočení
Překlady a tlumočení ve 34 jazycích. Nabízíme soudně ověřené překlady. Odborný, právnický, technický překlad. Provádíme jazykové korektury. Expresní překlady.
AA Agentura honziczech
Zajištění překladů jakýchkoli tištěných či psaných textů z a do angličtiny, individuální přístup a maximální snaha vyhovět specifickým požadavkům a přáním zákazníka, volejte či piště nonstop, rádi vám vyhovíme kdykoli..
A1 Agentura Last Minute zájezdů - INVIA.CZ
Databáze 8000 Last Minute zájezdů. Nezávazná rezervace zájezdů online. Užitečné informace pro turisty. Recenze hotelů.
PM Agentura PŘELOŽÍME - Pavel Haur
Překlady a tlumočení všech světových jazyků, možnost i přímých překladů z cizího jazyka do cizího jazyka.
KI agentura PYGMALION - jazykové služby
Překlady a tlumočení ve všech jazycích, korektury rodilým mluvčím,
RK Agentura REGE : reklama : tisk : internet
Reklamní a internetové studio - Zabýváme se tvorbou reklamních a internetových produktů - tvorba firemních tiskovin, reklamních předmětů, fóliové reklamy, webových stránek a poskytování služeb spojených s Internetem.
A6 Agentura SPA, s.r.o.
Překladatelská agentura zajišťující překlady, tlumočením, tlumočení po telefonu, tlumočnickou techniku, soudní překlady do a ze všech světových jazyků.
AA Agentura TAVOČER - stěhování a autodoprava.
Stěhování po ČR a do zahraničí. Stěhování bytů, stěhování kanceláří a firem. Drobné stěhování nábytku. Montáž a demontáž nábytku, balicí služba. Autodoprava, rozvoz zboží nonstop. Výpočet ceny stěhování on-line.
VS Agentura VIM
Personální, organizační a systémové poradenství
A6 Agentura Welcome
letenky, cestovní kancelár, online, víza, zájezdy, evropské víkendy, golf v zahraničí, rezervace hotelů a půjčení auta, služební i individuální cesty, doručení letenek firmam zdarma, skupiny, slevy ke kazde letence

Další >>